Natrumin Ürünleri İade Garantilidir.

phone
Hemen Arayın0212 590 2 590

NATRUMİN DOĞAL ÜRÜNLER

NATRUMİN DOĞAL ÜRÜNLER

NATRUMİN HUMİK ASİT içerdiği yüksek miktarda polifenoller,fulvik asit,karboksil gruplar ve zengin multimineral ve doğal vitaminler ile hayatınıza dinamizm katacak…..

 NATRUMİN HUMİK ASİT ile gençliğe  yeniden merhaba diyeceksiniz…

Tüm Dünya’da kabul edilen iyi üretim kuralları GMP ve ISO kalite standartlarında üretilen, Bay - Bayan her yetişkin bireyin kullanabileceği NATRUMİN Doğal Ürünler Humik Asit in faydaları saymakla bitmiyor: aynı anda birden çok özellik doğal NATRUMİN HUMİK ASİT ile yanı başınızda!

Natrumin Polifenol İçerikli Humik Asit Kapsülleri esas olarak toksinlerin ve ağır metallerin uzaklaştırılmasına yardımcı olurlar, neredeyse tüm eser elementleri şelatlı formda içerirler, bu nedenle vücut tarafından kullanımı kolaydır. Bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını destekler ve sağlığınızın korunmasına yardımcı olurlar.

Saç Bakım Ürünlerimiz Saç derisi sorunları, Saç dökülmesi, incelme, erken beyazlama, kırılma gibi saç ve saç derisi sorunlarında ve günlük saç bakımında kullanılabilir. İçeriğindeki polifenoller saç derisine bağlı hastalıkları gidererek (sedef, egzama, sivilce, yağlanma, kepek ve diğer saç derisi sorunları) saç dökülmesi, incelme, erken beyazlama ve kırılma gibi sorunların çözülmesine yardımcı olur.

Bu site Adım Web Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.