Natrumin Ürünleri İade Garantilidir.

phone
Hemen Arayın0212 590 2 590

Neden Natrumin

 

Neden Natrumin Kullanmalıyım?

Saç ve Saç Derisi Bakımı  için birden çok çözüm yolu denediniz ama sonuç alamadınız;

Saç Dökülmesi İçin Özel ve Pahalı  şampuanlar kullandınız.

Bitkisel kaynaklı şampuanlar kullandınız.

Nedeni gayet basit, bütün kimyasal ya da bitkisel şampuanların genel formülü %70-80 su %15-20 kimyasal katkılar ve bir de %1-3-5 de her firmanın kendine özel diye çıkarttığı bitki özütleridir. (referans http://www.haberturk.com/dunya/haber/574444-butun-sampuanlar-ayniymis )

Natrumin şampuana gelince; içeriğinde %40-50 soğuk pres (kimyasal katkısız) bitkisel yağ ve ekstrakt bulunmaktadır.(çörek otu yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, keten yağı, portakal yağı, jojoba yağı, havuç yağı, kayısı yağı, tarçın yağı, nane yağı,zeytin yağı) geri kalan  Kakao-Çikolata Polifenolleri ve K-Fulvate Ekstraktı ve organik katkı maddeleri bulunmaktadır.

Su katkısız üretilen Natrumin şampuan’ın içeriğinde %47,5 oranında  Kakao-Çikolata Polifenolleri bulunmaktadır. Bütün bitkilerin genel yapısında tedavi edici en önemli maddelerinden birisi polifenollerdir.Bütün bitkilerin içeriğinde ortalama maksimum %1-3,4 arasında polifenol bulunmaktadır.

Diğer şampuanlarda yıllarca kullanımdan sonra elde edebileceğiniz vitamin,mineral ve organik maddeler Natrumin ile ilk kullanımda elde edersiniz.İşte bu yüzden Natrumin Saç Bakım Ürünleri İlk Kullanımda Etkilidir.

Kakao-Çikolata Polifenolleri ve K-Fulvate polifenollerinin etkilerinin maksimize edildiği bu formül sayesinde her türlü saç ve cilt sorununa hücre tamiri sayesinde çözüm getirmektedir.


Natrumin Saç Derisi Sorunlarına Nasıl Destek Olur?

Natrumin şampuan içerdiği kakao ve çikolata polifenolleri  ve K-Fulvate ekstraktı maddesinin içeriğinde bulunan yağ asitlerinden alfa linolenik asit ve linoleik asitte polifenoller ve çinko mineralinin sahip olduğu 5-alfa –redüktaz enzimini inhibe etme özelliğine sahiptirler.

Formülde ağaçların radyo frekansında vakumla kurutulması sonucu edilen doğal etken K-Fulvate ekstraktı kullanılmıştır.Ağaç köklerinden elde edilen K-Fulvate ekstraktı, içerdiği doğal hormonlar, mineral maddeler, organik asitler (fulvik asit) ve amino asitler sayesinde  seyreltmeden uygulanabilir  organik maddeler içermektedir. Ayrıca, yine içeriğindeki organik asitler ve amino asitler,doğal hormonlar, enzimik reaksiyonlar vasıtası ile yağ parçalayıcı,aynı zamanda collagen sentezi destekleyerek dokunun tamirine yardımcı olmaktadır.Lysine vücut tarafindan yağ asitlerinin enerji kaynağı olarak kullanılmak üzere kas hücrelerine taşınmasında anahtar rol oynayan Carnitine\’in oluşturulmasında kullanılmaktadır.

Ayrıca içerisinde bulunan 19 çeşit bitkisel yağ sayesinde saç derisinin beslenmesine , nemlenmesine ve saç derisi problemlerinin çözümüne yardımcıdır.Alopesi areata denilen halk arasında saç kıran hastalığı olarak bilinen rahatsızlık saç diplerinde bağışıklık sistemi hücrelerinin  bir nedenden dolayı kendi hücrelerine savaş açıp bunun sonucunda da kıl kökleri etrafında bulunan lenfosit hücrelerinin sitokin kimyasal ajanını salgılamasıyla saç derisinde belli bir bölgede saç dökülmesine sebep olur. Polifenollerin sitokin hormonunu regüle etme özellikleri sayesinde bu rahatsızlığın önüne geçilir. Bununla birlikte K-Fulvate ekstraktı  maddesinin saç derisinde görülebilen sedef, egzama, seboreik dermatit, pruritus, aknetik keratoz gibi rahatsızlıkları giderdikleri araştırmalarca kanıtlanmıştır.K-Fulvate ekstraktı çok güçlü şelatlama etkisine sahiptir.  Şelatlama kabiliyetleriyle tektirler. Bu sayede sağlıklı cildi destekleyen minerallerin hücre veya organizma tarafından kolayca absorbe olmasını sağlarlar. Toksik ağır metalleri cilt yüzeyinden uzaklaştırırlar.

Bilinen en güçlü doğal elektrolitler olan K-Fulvate ekstraktı   dakikalar içinde toksinleri nötralize eder ve zarar görmüş hücrelerde elektrik dengesini yeniden yaplandırır.

Hücre permeabilitelerinde artışa sebep olarak hücrelerin ve dokuların madde alışverişini hızlandırır.

Kakao- çikolata ve K-Fulvate ekstraktı içeriğinde bulunan polifenollerin  sitokin üretimini regüle etmeleri sebebiyle bu rahatsızlığın önüne geçtikleri gözlenmektedir.

Kakao- çikolata ve K-Fulvate ekstraktı içeriğinde bulunan polifenollerin, vazodilatasyonu arttırması sebebiyle söz konusu bölgede aşırı bir kanlanma olur. Bu sebeple saç büyümesi fazının artmasına etki edebilir.

Kakao- çikolata ve K-Fulvate ekstraktı içeriğinde bulunan polifenollerin yüzeysel deri mukoza lezyonları için faydalı organik moleküllerdir. Deri bariyerini arttırıp, stratum korneumu hidrate ederler. Saç derisindeki herhangi bir hastalık sebebiyle oluşmuş irritasyon sonrası inflamasyonu anti inflamatuvar etkileri sayesinde tedavi ederler. Ayrıca antiviral, antibakteriyel, antimikrobiyal etkileri vardır.

Kakao- çikolata ve K-Fulvate ekstraktı içeriğinde bulunan polifenolleri, fibroblast proliferasyonunu aktive ederek doku iyileşmesinde reepitelizasyonu hızlandırırlar.

Yapılan araştırmalara göre Kakao- çikolata ve K-Fulvate ekstraktı içeriğinde bulunan  çinko mineralinin saç dökülmesinde rol oynayan 5-alfa-redüktaz enzimi üzerinde inhibe edici etkisi bulunmaktadır. Buna ek olarak şampuan formatlı bu ürünün (Natrumin) içerisinde bulunan bitkisel yağların sahip olduğu yağ asitlerinin örneğin; alfa linolenik asit, linoleik asit v.b. 5-alfa redüktaz enziminin aktivitesini kısıtlayıcı etkileride şampuanın etkisini güçlendirmektedir.

Kakao- çikolata ve K-Fulvate ekstraktı içeriğinde bulunan polifenoller sayesinde saç dökülmesinin çözümü için geliştirilmiş şampuan formatındaki siyah renkli bu ürün (Natrumin) piyasadaki diğer şampuanların aksine hiç su kullanılmadan üretilmiştir.

Natrumın Saç Enerjisinden Kastedilmek İstenen Nedir?

K-Fulvate ekstraktı sahip olduğu elektrolit dengesini sağlama, şelatlama etkisiyle cildi destekleyen minerallerin hücre ve organizma tarafından kolayca absorblanmasını sağlama, antioksidan etkisiyle serbest radikalleri yakalama, toksinleri uzaklaştırma, antibakteriyel, antiviral, antimikrobiyal etkileriyle cildi arındırma etkileriyle saça enerji ve canlılık vermesinden dolayı kullanılan bir ifadedir.

Natrumin Şampuanın Saç Üzerine Etkileri Nelerdir?

Natrumin  şampuanın saç diplerinde gösterdiği antimikrobiyal, antibakteriyel etkileriyle ve içeriğinde bulunan esansiyel yağların ferahlatıcı etkileri sayesinde saçlarınız daha canlı, daha havalı, daha parlak bir görünüme kavuşur. Polifenollerin sebum kontrolünü sağlaması sebebiyle saçlarınızın yağ dengesini sağlar. Böylece saçlarınızın çabuk yağlanmasına izin vermez. Ferah kokusu güne rahatlamış olarak başlamanızı sağlar.

Nasıl Uygulanır?

Natrumin şampuan günlük saç bakımınız için uygundur. Saç Natrumin Şampuan ile köpürtüldükten sonra saçı durulamadan önce 3-5 dakika bekletmenizi tavsiye ederiz.Aynı duşta  2-3 kez uygulayınız. Böylece Kakao-Çikolata Polifenolleri ve K-Fulvate Ekstraktının sahip olduğu minerallerin ve polifenollerin saç derinize iyice nüfuz etmesini sağlamış olursunuz. Daha hızlı ve etkili bir sonuç için şampuanlamadan önce Natrumin Saç serumunu ve Natrumin Yoğun Saç Bakım Kremini uygulamanızı ve belirtilen süre boyunca bekletmenizi şampuanlamadan sonra ise Natrumin saç solüsyonunu uygulamanızı tavsiye ederiz. Solüsyon tatbik edilmiş saç tekrar durulama işlemine tabi tutulmaz. Natrumin serum, solüsyon  Kakao-Çikolata Polifenolleri ve K-Fulvate Ekstraktları ile zenginleştirilmiş saç bakım ürünleridir.

K-Fulvate Ekstraktı Saç Beyazlamasını Nasıl Yavaşlatırlar?

Beyaz olan saçın eski rengine dönmesini hiç bir etken sağlayamaz ancak herhangi bir sebepten dolayı saçların erken beyazlamasına karşı K-Fulvate Ekstraktının etkileri araştırmalarca kanıtlanmıştır. K-Fulvate Ekstraktının sahip olduğu polifenoller melanin hücreleri üzerine düzenleyici etki ederler.

Kullanım Amacı

Natrumin Şampuan saçı nazikçe temizlerken aynı zamanda içeriğindeki bitkisel polifenol ve kakao çekirdeği özleri sayesinde,düzenli ve sürekli kullanımda saç dökülmesi probleminin çözümüne  yardımcı olur.Saç tellerinin kalınlaşmasına , güçlenmesine saçın hacim kazanmasına yardımcıdır.

Saça parlaklık verir. Ph değeri saç derisine uygun olup ciltte herhangi bir alerji,tahriş ve iritasyona neden olmaz.Kepeğe karşıdır. Renklendirici içermez.

Aradığım şampuanı bulamıyorum diyenler için Natrumin K-Fulvate X Seti ile farklı bir çözüm yolu var;

Doğal  Kakao-Çikolata Polifenolleri ve Ağaç Köklerinden Elde Natrumin K-Fulvate X Seti  Dünya da İlk Olma Özelliğini Taşıyor

Doğal kakao- çikolatalı Şampuan

Saç  ve Saç Derinizin Bakımı İçin Gerekli Mineral,Vitamin ve aminoasitleri leri  bir arada sunan tek şampuan. Diğer Tüm Şampuanları Aylarca Kullanmanız Gerekirken Su Katkısız Natrumin K-Fulvate X Seti İle ilk kullanımdan itibaren deneyin,  saçlarınızdaki enerjiyi  hissedin.

Saç  ve Saç Derisi Sorunlarının Tamamı(saç dökülmesi,saçkıran,sedef,sivilce,kepek,atopik dermatit,erken saç beyazlaması,saç uzamama vs.)

Natrumin K-Fulvate X Kakao-Çikolata Polifenolleri ve Ağaç Köklerinden Elde Edilen K-Fulvate Kompleksi Kullanılarak Üretilen Dünyada İlk Şampuan Olma Özelliğini Taşıyor

Natrumin K-Fulvate X Seti  saç dökülmesini engeller,

Kakao-Çikolata Polifenolleri ve K-Fulvate Ekstraktlı  Natrumin K-Fulvate X Seti saç derisine      1 dakika içerisinde nüfus ederek kan dolaşımını artırır,

Natrumin K-Fulvate X Seti saç ve saç derisinin ihtiyacı olan tüm mikro besinleri optimal dozlarda taşınmasını sağlayarak saçınıza enerji verir,

Natrumin K-Fulvate X Seti Saçların daha hızlı beslenmesini, canlılık kazanmasını harekete geçmesini sağlar,

Natrumin K-Fulvate X Seti Erken Saç Dökülmesini Giderir, Saç Kökü Verimliliği Artırır,

Natrumin K-Fulvate X Seti Saç Büyüme Hızını Artırır! Saçların Hızlı Uzamasını ve Kalınlaşmasını sağlar.(Saç telinizin kalınlığını ve boyunu kullanmadan önce ölçtürün 2 set bitirdikten sonra yine ölçtürün eğer fark göremezseniz ücreti iade!),

Natrumin K-Fulvate X Seti Saçların Beyazlamasını Önler ve Uzamasını Hızlandırır,

Natrumin K-Fulvate X Seti Saçları Nemlendirerek Kırılmalarını Engeller,

Natrumin K-Fulvate X Seti Keratin & Proteinin Oksidasyonunu Önler Saçı Parlak  Tutar,

Natrumin K-Fulvate X Seti renklendirici içermez Kakao ve Çikolata özütünün orijinal görüntüsü mevcuttur.

Banyonuzda saf kakao ve çikolata kokusu ve görüntüsü ile farklılık deneyim yaşayacak, zihinsel yorgunluğunuz azalacak ve daha mutlu olduğunuzu hissedeceksiniz…

Çikolatada; polifenol ve içeriğindeki prosiyanidin, epikateşin, kateşin gibi antioksidan bileşimler bulunmaktadır. Meyve, sebze,  ve yeşil çaya kıyasla, çikolata ve kakaonun çok daha fazla polifenol içerdiği saptanmıştır. Polifenoller antioksidan özelliğe sahip bileşiklerdir. Yapılan son çalışmalarda çikolatanın sağlığını koruyan ‘flavonoid’leri bol miktarda içerdiği tespit edilmiştir. Çikolatada bulunan flavonoidler (flavanoller ve prosiyanidinler) yeşil çay ve üzüm flavonoidleri gibi antioksidan savunma gücüne büyük katkı sağlamaktadır. Antioksidan kapasitesinin artması, kalp ve damar hasarlarından korunmada olumlu etkiler sağlamaktadır.

Çikolata phenethylamine (PEA) içermektedir. Phenethylamine ise sinir sistemini uyarır, bazı salgıların salınmasını tetikler, ağrıları dindirir ve insanın kendini iyi hissetmesini sağlamaktadır. Çikolata aynı zamanda cinsel uyarıcı ve keyif verici özelliği de bulunmaktadır. Çikolata beyindeki serotonin seviyesini arttırır ve mutluluk hissi verir. Kadınlar erkeklere nispeten çikolatanın bu özelliklerine karşı daha duyarlıdır. Çikolata, beyni rahatlatıp gevşetir, mutluluk verir, beynin endorfin salgılamasına neden olur.

Natrumin Şampuan renklendirici içermez Kakao ve Çikolata özütünün orijinal görüntüsü mevcuttur.

Banyonuzda saf kakao ve çikolata kokusu ile zihinsel yorgunluğunuz azalacak ve daha mutlu olacaksınız…


Bu site Adım Web Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.